ساخت اولیه Android Q تمی تاریک دارد و از نظر سیستم گسترده است. توسعه دهندگان XDA برداشت به بیرون درز آندروید Q ساخت با وصله های امنیتی فوریه و آن را در یک پیکسل 3 XL دیدم. نتایج: ویدئویی که نشان دهنده تغییرات در عملکرد و پیروزی از عناوین فنی است و به نقل از داستانی بسیار نقل قول شده در توسعه دهندگان XDA درباره این یافته است.


بله ، آنها موفق شدند نگاهی اولیه به ساختمان بیندازند. آن را یک نشت بنامید ، آنرا یک نگاه زیرکانه بنامید ، اما این داستان اکنون نشان داده شده است که چه ویژگی های آینده را نشان می دهد . یافتن به نقل از بالا: حالت تاریک در سطح سیستم. میشال رحمان روز چهارشنبه گزارشی را درباره Android Q ارائه داد.

رحمان گفت "هضم زیادی وجود دارد." آنها ساخت و ساز در پیکسل 3 XL را مورد بررسی قرار دادند تا تغییراتی را که پیدا کردند ، کشف کنند.

از همه جنبه های مورد بررسی ، "مهمترین ویژگی مورد تأیید امروز یک سیستم" حالت تاریک "است که می تواند در تنظیمات نمایش فعال شود " ، گفت Abner Li در 16 ژانویه در 9to5Google گفت .

(برای خیلی ها ، واکنش به Dark Dark Mode ممکن است "بالاخره" باشد. همانطور که کریس برنز در SlashGear اظهار داشت ، "سرانجام ، پس از مدتها طولانی. زمان آن است - یا ممکن است زمان - برای Dark Dark Mode".

چرا "بالاخره"؟

رحمان اظهار داشت: "این تقریباً یکی از بیشترین ویژگی های درخواست شده توسط کاربران به دلیل شناخته شده شدن تم های تاریک برای صرفه جویی در مصرف باتری در تلفن های هوشمند با نمایشگر OLED شناخته شده است ، بنابراین ما خوشحالیم که Google را نهایتا یک حالت تاریک داخلی را اجرا می کند."

موضوع حالت تاریک چیز جدیدی نیست. در واقع صحبت کردن در مورد آن برای مدتی شنیده شده است ، همراه با اوج ها و پایین آمدن انتظارات ، و تا به امروز ، نشان دهنده اندکی نیست.

در ماه فوریه سال گذشته، بریتنی رستم در گفت SLASHGEAR که "هر کس با یک دستگاه آندروید می توانید یک حالت تاریک در تبلت یا گوشی هوشمند خود را فعال کنید، اما انجام این کار نیاز به یک برنامه شخص ثالث. در استفاده از یکی از این برنامه علاقه مند نیست؟ آندروید خود را به زودی می تواند جایگزین دیگری داشته باشد. "

هرکسی که دارای دستگاه Android باشد می تواند حالت تاریک را در رایانه لوحی یا تلفن هوشمند خود فعال کند ، اما انجام این کار به یک برنامه شخص ثالث نیاز دارد. علاقه ای به استفاده از یکی از آن برنامه ها ندارید؟ خود اندروید به زودی می تواند جایگزین دیگری داشته باشد.

رحمان در ادامه توضیح داد که "حالت تاریک کاملاً کاربردی سیستم در تنظیمات نمایش" ، جایی که روی گزینه Set Dark Mode ضربه می زنید ، توصیف می شود. توسعه دهندگان XDA سایت تصاویر انجام شده با تم تیره را فعال کنید.(Burns in SlashGear : "مهمترین تغییر در این حالت تاریک ، قابلیت Android برای مجبور کردن تاریکی در اکثر / همه برنامه ها است.")

رحمان نوشت ، تنظیمات ، پرتاب ، تنظیمات پرتاب و برنامه Files دارای رنگ خاکستری تیره است ، در حالی که صفحه نمایش صدا ، صفحه تنظیمات سریع و اعلان ها سیاه هستند.

کریس برنز در SlashGear آنچه را که کاربر یک بار در حالت Dark mode انتخاب می کند ، ساده می کند. وی گفت این "چرخاندن سوئیچ روی یک برنامه است - در این حالت ، چرخش سوئیچ در همه برنامه ها و دسک تاپ و منوها. این تغییر سوئیچ حروف تیره در زمینه نور به پس زمینه تاریک با حروف سبک است. این نمایش نه تنها در اکثر نمایشگرها خوب به نظر می رسد (از آنجا که همه آنها LIGHT را طراحی می کنند) ، بلکه یک محیط بهینه تر برای حفاظت از باتری را فراهم می کند. "

اکنون ما این همه پچ پچ روشن را قطع می کنیم ، تا پیام جاکوب سیگال را در BGR به شما ارسال کنیم. زیرا او اطلاعات مربوط به ساخت و ساز را هضم می کند: "این چیزی نیست که پیش نمایش برنامه نویسان Android Q Google را اجرا کند. او گفت ، مارس ، اما "برای تأیید ویژگی های جدید و رفع برنامه های Google در نسخه عمومی بعدی سیستم عامل Android ، مفید است ."

اکنون ، یک دقیقه دیگر - یا دو بار - از تایلر لی در Phandroid ، صبر کنید . لی به خوانندگان خود یادآوری کرد: "از آنجا که اندروید Q فقط در اواخر سال منتشر می شود ، سخت است بگویید که آیا این ویژگی باعث نهایی نهایی خواهد شد. گوگل شناخته شده است که ویژگی های خود را فقط برای حذف بعدا آزمایش می کند در حالی که خوشحال است که ببینید حالت تاریک در سراسر سیستم در Android Q ، ممکن است انتظارات خود را در مورد اینکه آیا واقعاً بخشی از نسخه عمومی نهایی خواهد بود یا خیر ، خسته شود.

در واقع ، اشاره کرد که تایلر ، در گذشته از حالت تاریک برای اندروید صحبت شده بود. وی گفت: "بنا به دلایلی یا دلیل دیگر ، این ویژگی همیشه در همان لحظه آخر حذف شده است." به نوبه خود ، "هنگامی که شنیدیم که Android Q در نهایت می تواند یک حالت تاریک و گسترده در سیستم را به اندروید وارد کند ،" ما را به دلیل کمی شک و تردید سرزنش نمی کنید. "

برد لیندر در Liliputing گفت که ویژگی های کشف شده توسط کسانی که در مراحل اولیه دست خود را گرفته بودند ، ممکن است بعداً در سال بیایند اما "هیچ تضمینی وجود ندارد. گوگل عادت دارد ویژگی هایی را آزمایش کند که آن را به نسخه نهایی تبدیل نکند. ""

با این وجود ، فیلم XDA ، ویدیویی با عنوان "Android Q mdash; منحصر به فرد اولین نگاه در Google Pixel 3" ، در تاریخ 16 ژانویه منتشر شد. شما می توانید ویژگی های Q درباره آنها بحث کنید.

بیشتر بخوانید:

https://virgool.io/@pishtazpump.ir/%D9%BE%D9%85%D9%BE-%D9%88%DA%A9%DB%8C%D9%88%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C-t95kl2qfacxz

یابها در حالت نشت Android Q حالت Dark Dark را مشاهده می کنند

Microsoft Defender به دستگاههایی با سیستم عامل Android ، iOS می آید

، ,حالت ,یک ,های ,ویژگی ,کند ,حالت تاریک ,android q ,می کند ,ویژگی های ,خود را ,جایگزین دیگری داشته ,تواند جایگزین دیگری

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود مجانی رادیو ایران مطالب اینترنتی اسکای نت برنامه اندرویدی پیش بینی فوتبال با مجوز رسمی Weed shoushnews Allison nikzad1400 مطالب اینترنتی