نرم افزار Microsoft Defender فعالیت خود را برای مبارزه با بدافزار در سیستم عامل های iOS و اندروید گسترش می دهد. طبق گزارشات ، انتظار می رود در اواخر امسال نرم افزار Defender را برای این دستگاه ها مشاهده کنید. اما چرا زحمت می کشید؟ متیو هامفریس در مجله PC می گوید: "مایکروسافت معتقد است برای نرم افزارهای امنیتی آن در دستگاه های تلفن همراه بازاری وجود دارد ، بنابراین کاربران اندرویدی و iOS به زودی گزینه اجرای Microsoft Defender را در دستگاه های خود خواهند داشت."


در مورد اندروید ، تام وارن در The Verge گفت: "مایکروسافت برای جلوگیری از بدافزار در برنامه های اندرویدی که به صورت کنار دستگاه قرار دارند ، به این بازار رو به رشد خواهد پیوست." به نقل از CNBC ، Rob Lefferts ، معاون رئیس شرکت مایکروسافت ، گفت که افراد می توانند با نصب برنامه هایی که در خارج از Google Play پیدا می کنند ، این مخزن رسمی برنامه های اندرویدی است.

یک گزارش BGR می گوید: "اگر چندین سال گذشته BGR را حتی به صورت پراکنده خوانده اید ، می دانید که بدافزارها در برنامه هایی که کاربران اندرویدی بصورت جانبی از خارج از فروشگاه رسمی Google Play به دستگاههای خود نشان می دهند ، نشان داده می شود." یک دلیل بزرگ برای این حرکت به سیستم عامل iOS و Android جلوگیری از فیشینگ است. این دسترسی گسترده به عنوان یک اقدام برای جلوگیری از آشکار کردن نام کاربری ، گذرواژه ها یا سایر اطلاعات حساب کارمندان در شرکتها محسوب می شود.

آنتونی اسپادافورا در TechRadar گفت: "پیشگیری از فیشینگ به احتمال زیاد یکی از اصلی ترین ویژگی های Defender در iOS و Android خواهد بود ."

در گزارش PCWorld آمده است: "ظاهرا مایکروسافت امیدوار است که به مشتریان سازمانی خود اطمینان دهد که می توانند تلفن های خود و همچنین رایانه های شخصی خود را تضمین کنند." چه در مورد مصرف کنندگان؟ مدافع موبایل بخشی از بستر امنیتی شرکت خواهد بود ، "و از این زمان هنوز مشخص نیست که آیا مایکروسافت برنامه های ضد ویروس خود را در دسترس مصرف کنندگان قرار خواهد داد یا خیر."

CNBC گفت نرم افزار Defender به اندروید و IOS برای جلوگیری از بازدید مردم از مقصد های آنلاین که مایکروسافت آن را ناامن می داند طراحی شده است. با این وجود ، تایلر لی در Ubergizmo هنوز در جستجوی پاسخ ها بود: "این شرکت از هفته آینده جزئیات بیشتری را در مورد برنامه به اشتراک خواهد گذاشت ،" او نوشت ، "بنابراین ما آن جزئیات را با شما در میان می گذاریم. جالب است بدانید که مایکروسافت چه نوع محافظتی را می تواند به دستگاههای iOS ارائه دهد. این بیشتر ناشی از رویکرد باغ دیواری اپل با برنامه های شخص ثالث است که بعضی اوقات می تواند عملکرد آن را محدود کند. "

تام وارن در The Verge دلیل مشابهی را برای داشتن کنجکاوی مطرح کرد ، زیرا "احتمالاً مشتری های موبایل Defender Mobile با نسخه های رومیزی متفاوت خواهند بود ، به خصوص که پلتفرم iOS اپل اجازه نمی دهد تا برنامه ها را از طریق آیفون یا آی پد بدافزار اسکن کنند."

اگرچه TechRadar به دنبال یک رویداد امنیتی آینده برای یک داستان کامل تر بود. آنتونی اسپادافورا ، نوشت: "مایکروسافت هنوز هیچ جزئیاتی در مورد عملکرد برنامه ها به اشتراک نگذاشته است." رویداد سان فرانسیسکو از 24 فوریه آغاز می شود.

موتی گندی ، معاون رئیس شرکت ، حفاظت از تهدید مایکروسافت ، در پست بلاگ 20 فوریه گفت: "هفته آینده در کنفرانس RSA ، ما با کارهایی که انجام می دهیم پیش نمایش سرمایه گذاری های خود در دفاع از تهدید موبایل را انجام می دهیم. راه حل هایی برای Android و iOS. "

مارک هاچمن ، PCWorld ، بینش کمی راجع به انتقال iOS و اندروید جمع کرده است. وی نوشت: "جالب اینجاست که بسته Defender که مایکروسافت قصد دارد آن را نصب کند ضد ضد بدافزار نیست." "در حالی که Windows Defender از بدافزارهای موجود در رایانه شخصی شما اسکن و حذف می کند ، راهکارهای iOS و Android که مایکروسافت اعلام کرد برای جلوگیری از بازدید مردم از مقصد های آنلاین که مایکروسافت فکر می کند ناامن است ، طراحی شده اند."

http://socialmediainuk.com/story5454214/پمپ-وکیوم-آبی

یابها در حالت نشت Android Q حالت Dark Dark را مشاهده می کنند

Microsoft Defender به دستگاههایی با سیستم عامل Android ، iOS می آید

، ,های ,مایکروسافت ,ios ,برنامه ,defender ,ios و ,که مایکروسافت ,جلوگیری از ,برای جلوگیری ,در مورد

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دنياي موبايل و گوشي مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی mmzz8 مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی lavazemezanashoie مطالب اینترنتی Enigma خدمات شبکه های اجتماعی